לוגו עו״ד יוסף אוזנה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליצירת קשר חייגו

077-2308761

עורך דין מיסוי מקרקעין – יחד אתכם בדרך לעסקה מוצלחת!

כשאתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן, המיסים הם אחד הגורמים המשפיעים ביותר על הרווח של העסקה. עורך דין מקרקעין הוא האדם שיכול להביא לכם את השקט הנפשי והביטחון שאתם עושים את הבחירה הנכונה. במשרד YLAW נדל"ן, אנו מספקים לכם את הידע, הניסיון והמקצועיות הדרושים להבטחת עסקה מוצלחת, תוך חיסכון מקסימלי במיסים.

אם אתם מחפשים לחסוך זמן, כסף ולהבטיח שהעסקה שלכם תתבצע בצורה הטובה ביותר, אנו כאן לשירותכם. אל תחמיצו את ההזדמנות להיות מודעים לכל הזכויות שלכם ולהפחית את המיסים בצורה משמעותית.

צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ משפטי ללא התחייבות!

עורך דין מיסוי מקרקעין יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!

עורך דין מיסוי מקרקעין הוא המומחה שיכול להנחות אתכם בכל השלבים של עסקת נדל"ן. הוא יכול לעזור לכם להבין את החוקים המסובכים ולהבטיח שאתם מקבלים את כל הזכויות שמגיעות לכם. באמצעות הידע המקצועי שלו, הוא יכול לחסוך לכם זמן יקר, למנוע טעויות יקרות עוד יותר, ולהבטיח שתשלמו את המינימום האפשרי במיסים. כך, לא רק שתחסכו כסף, אלא גם תהליך העסקה יתנהל בצורה חלקה ומקצועית.

עורך-דין-מקרקעין-בירושלים

התהליך שלנו:

איסוף כל פרטי העסקה

בשלב זה, אנו מתמקדים בהבנת הצרכים שלכם ובאיסוף כל המידע הדרוש להבטחת עסקה מוצלחת. זה כולל את פרטי הנכס, התמודדות עם הסכמים קיימים והבנת המטרות שלכם מהעסקה.

בדיקות מקדמיות להבטחת עסקה משתלמת ומוצלחת

לפני שנתקדם לשלבים הבאים, אנו בודקים את הנכס והעסקה מכל הבחינות – משפטית, מסים וכלכלית, כדי להבטיח שהעסקה היא המתאימה ביותר לכם.

בדיקת זכויותיכם בנושא פטורים, הקלות מס והנחות

אנו עוברים דרך כל זכויות המס שיכולות להיות רלוונטיות לכם, כולל פטורים ממס, הקלות והנחות שונות, כדי להבטיח שאתם מקבלים את ההטבות הטובות ביותר.

תכנון מס נכון להפחתת עלויות בעסקה שלכם

באמצעות הידע המקצועי שלנו, אנו מתכננים את המס שלכם בצורה שתפעל לטובתכם, כך שתוכלו להפחית את העלויות של העסקה.

ניסוח חוזה מוקפד 

לאחר שכל השלבים הקודמים הושלמו, אנו עוברים לשלב הניסוח של החוזה. אנו מבטיחים חוזה מדויק, ברור ומוקפד שישמור על זכויותיכם ויספק לכם את הביטחון הדרוש.

עורך דין נדל''ן יוסף אוזנה

תפקיד עורך דין מיסוי מקרקעין בכל עסקת נדל"ן

עורך דין מקרקעין אחראי לייעוץ וייצוג לקוחות בכל הנוגע לדיני המקרקעין, תחום משפטי רחב היקף, מורכב ומגוון. החוק העיקרי העומד בבסיס דיני מקרקעין הוא חוק המקרקעין התשכ"ט-1969, אשר מגדיר מקרקעין בתור "קרקע, כל הבנוי והנטוע עליה וכל דבר המחובר אליה: חיבור של קבע או חיבור זמני". עסקת מקרקעין היא עסקה הכוללת העברת זכויות קניין בקרקע עצמה או בכל מה שבנוי או מחובר לה (כגון דירה). דיני מקרקעין מסדירים גם את הגדרת הבית המשותף ובעלות משותפת במקרקעין.

חוקים נוספים העומדים בבסיס דיני המקרקעין הם חוק התכנון והבנייה תשכ"ה-1965, חוק מכר דירות (תשל"ה 1974) וחוק הגנת הדייר (תשל"ב 1972). עורך דין מקרקעין מטפל גם בהליכים משפטיים בבתי המשפט ומול ערכאות שונות כגון ועדות ערר, המפקח על הבתים המשותפים וכו'.

הידע המקצועי הספציפי של עורך דין מקרקעין מאפשר לו לייעץ איך להוזיל עלויות בעסקה, כיצד להפחית תשלומי מיסים וכיצד לערוך חוזה מקרקעין המגן על הלקוח.

עורכי דין מקרקעין עשויים להתמחות גם בנכסים המנוהלים על ידי רשות מקרקעי ישראל, ובהליכים משפטיים שונים הקשורים למקרקעין.

את עסקת חייכם, אל תעשו לבד

עולם מיסוי המקרקעין הוא מורכב ודורש הבנה מעמיקה וניסיון. כאשר אתם בוחרים לסמוך על מומחה, אתם מבטיחים לעצמכם תהליך חלק, חסכוני ובטוח.

📞 אם אתם מחפשים עורך דין מיסוי מקרקעין בירושלים, צרו קשר עם משרדנו כעת וקבלו את הייעוץ המקצועי שיגן עליכם בכל שלב בעסקה.

לקבלת ייעוץ חייגו
חייגו: 077-2308761
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

בואו נדבר

מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם.